X7 Маскирна Тактички Очила Воена Airsoft Поларизирани Очила За Снимање Лов Очила За Сонце Со 4 Леќа Велосипедизам Очила За Сонце

X7 Маскирна Тактички Очила Воена Airsoft Поларизирани Очила За Снимање Лов Очила За Сонце Со 4 Леќа Велосипедизам

DEN 543.00
-43 %
DEN 953.28

Тековен


X7 Маскирна Тактички Очила Воена Airsoft Поларизирани Очила За Снимање Лов Очила За Сонце Со 4 Леќа Велосипедизам Очила За Сонце
Опис На Производот :
Рамка Боја : Маскирна
Леќа Атрибут : Четири Леќа , Поларизирана , Анти-Отсјај , UVA/UVB , Ноќно гледање ("Поларизирана" Тип , само Сива леќа се поларизирани леќи)
Леќа Бои : Сива , Жолта , Транспарентен, Бакар
Додатоци : Ткаенина Торба , Ремени , Оригиналниот Случај
КЛИЕНТОТ ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ( ЗА ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА )


Останатите карактеристики

Функција:
УВ Заштита
Број На Модел На:
X7
Бренд Име:
FS
Објектот:
X7 Очила
рамка боја:
Маскирна
Рамка Материјал:
Пластични
леќи во боја:
Транспарентен / Сиво Црна / Транспарентен / Жолта
Леќа Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
за 7CM
Леќа Висина:
за 4cm
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Кина
Ве молиме имајте во предвид:
Само Еден Објектив Е Поларизирани Леќи

Слични понуди