2018 Бебе Девојка Bodysuit Новородено Бебе Облека Флорални Prited Ракави Памук Бебе Bodysuits Headband 2pc Тело Облека

2018 Бебе Девојка Bodysuit Новородено Бебе Облека Флорални Prited Ракави Памук Бебе Bodysuits Headband 2pc

DEN 339.00
-20 %
DEN 424.32

Тековен

Во светот превозот, вклучувајќи ја и Кина Пост, Пакет, и DHL
2.
Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО
. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Повеќето од нашите зделки се промовираат со Бесплатен Превозот(избрани земји)
3. Големината може да се 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
Мали Цел Количина
Im препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
ПС : Ако сакате да се купи голема количина, pls контактирајте го нашиот сервис член, ние ќе ви даде најдобра цена
Испорака
1. адреса со поштенски код контакт телефонски број кој е за сигурни дека ќе може да се добие вашиот пакет
4. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. по уплатата, pls контакт со нас и ние ќе ги пратите пратката и да добијат
Вашето задоволство е нашата мотивација да се направи подобро за вас : )
Следење
Дали постои Следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт
Гаранција &Одржување
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот на делови за да биде заменет, Пред да се вратат на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.


Останатите карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
ВРСКА НА ЉУБОВ
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
YC060
Стил:
Новина
младата девојка:
бебе за девојка облека
бебе облека:
бебе облека
бебе bodysuit:
ново родено бебе облека
бебе девојка облека:
деца девојки облека
децата облека:
деца девојка облека

Слични понуди