New2018 жените Лажни две парче работи компресија тесни еластична брзо сушење sweatpants посно фитнес јога танц обука панталони

New2018 жените Лажни две парче работи компресија тесни еластична брзо сушење sweatpants посно фитнес јога танц

DEN 658.00
-8 %
DEN 715.20

Тековен

* карактеристики на производот


Останатите карактеристики

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
панталона должина:
Глуждот Должина Панталони
Број На Модел На:
WA37
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични понуди