Foxconn 9025 12V 0.40 4 жица PWM PV902512PSPF 0D

Foxconn 9025 12V 0.40 4 жица PWM PV902512PSPF 0D

DEN 504.00
-10 %
DEN 560.16

Тековен


Се користи,не е сосема нов,но тоа е прилично нов,референца сликата.
Бренд : FOXCONN / Foxconn
Модел : PV902512 PSPF 0 D
Димензии : 90 * 90 * 25 MM (92 * 92 * 25ММ)
Имајќи : Хидраулични имајќи
Напон : DC12 V
Актуелни : 0.40 На
Плоча Приклучок : 4-жица поддршка 4 Pin PWM за контрола на брзината
`


Останатите карактеристики

Бренд Име:
SANYO
Применливи:
Мулти-платформски
Тип Радијатор:
Фан
Финост:
Користи
Услуга:
Друг / други

Слични понуди