Misterolina Долга Густа Коса Крзно Отстранување Чешли за Куче, Мачка Маче Коса Тример Четки парична Казна Заби Ентони Миленичиња Чешлање Производи

Misterolina Долга Густа Коса Крзно Отстранување Чешли за Куче, Мачка Маче Коса Тример Четки парична Казна Заби

DEN 48.00
-39 %
DEN 79.20

Тековен


[xlmodel]-[custom]-[41533]
[xlmodel]-[custom]-[41533]
[xlmodel]-[custom]-[41533]
[xlmodel]-[custom]-[41533]
Misterolina Долга Густа Коса Крзно Отстранување Чешли за Куче, Мачка Маче Коса Тример Четки парична Казна Заби Ентони Миленичиња Чешлање Производи
Материјал : ABS + нерѓосувачки челик игла
Функција : се Применува за да се ослободи од вошки (болви) домашни миленици. Интензивна челик игла дизајн, четка далеку вошки (болви), чистота челични игли, ист тип издржливи. Миленичиња исто така, може да биде ослободен од нечистотии.
Големина : 62(L)*55(W)mm нерѓосувачки челик игла должина 18mm
Answer : ___________________________ Note : Ние не нудиме боја на избор,вашата цел ќе бидат испратени по случаен избор
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[41535]


Останатите карактеристики

Големина:
one size
Тип:
Кучиња
Број На Модел На:
G01463
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Misterolina
боја:
Цврста
Куче Чешли:
Чешел за Кучиња Додатоци
Коса, Четки за Милениче Куче:
миленичиња чешлање четка
Куче Четка Нерѓосувачки Челик:
куче четки и чешли

Слични понуди