Подводниот Свет Платно Животинско Рај Ѕид Виси Ќебиња Bedspread Dorm Дома Дневна Соба Декоративни Mantas Плажа Крпа

Подводниот Свет Платно Животинско Рај Ѕид Виси Ќебиња Bedspread Dorm Дома Дневна Соба Декоративни Mantas Плажа

DEN 51.00
-29 %
DEN 71.52

Тековен

Подводниот Свет Платно Животинско Рај Ѕид Виси Ќебиња Bedspread Dorm Дома Дневна Соба Декоративни Mantas Плажа Крпа
Точка Име : Мода Tapestry
Материјал : 100% Полиестер
Големина : 200cm x 150cm (79 x 59 инчи прибл.)
150cm x 130cm (59 x 51 инчи прибл.)
Употреба : Tapestry , Крпи , Пикник Душеци , Bedspread , Троседот Стол Покритие , Маса Крпа , Ѕид Уметност , Ќебе , Јога Душеци и Тавани.
Известување
1.Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 2% е дозволено .
2.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината
3.На tapestry може да биде машина за мијат со средината на детергент и се исуши
4.На јадицата треба да си купи
Ние можеме да понудиме капка шпедиција , трговија на големо и изменуваат , добредојдовте да контактирате со нас : -


Останатите карактеристики

Големина:
130x150cm, 150x200cm, 2.4x1.5cm
Материјал:
Полиестер / Памук
Обликот:
правоаголник
Техника:
Рачно изработени
Чистење Тип:
Рака Мие,Машина Перат
Бренд Име:
Шарени Булдог
Број На Модел На:
G5015
Стил:
Жакард
Шаблон Тип:
Животните
Шема:
Печатени
Тепих Продажба:
Трговија на големо&Drop превозот и Продажба
Рамка:
No
Шема:
слон
is_customized:
Yes
дизајн:
Печатени
Големина:
150cm*130cm/150cm*200cm
Материјал:
полиестер/памук
Обликот:
правоаголник
Тепих Продажба:
Трговија на големо&Drop превозот и Продажба
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Сценско
боја:
шарени
Стил:
Обична И Едноставна
Чистење Тип:
Рака Мие
Шема:
Морски Корални Lionfish Морска желка Делфин Ајкула Grouper

Слични понуди