2018 Нови Пристигнување Кристал Висок Квалитет на Мама Мама Роденден Pendant Ѓердан Ден на Мајката Подарок Агол Ѓердан

2018 Нови Пристигнување Кристал Висок Квалитет на Мама Мама Роденден Pendant Ѓердан Ден на Мајката Подарок

DEN 74.00
-35 %
DEN 114.72

Тековен


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.


Останатите карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
sykesha
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
2.5 cm
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SYN2011
Синџир Тип:
Линк Синџир

Слични понуди