НОВА 9 Парчиња LED светлото бар SVJ320AK3 SVJ320AL1 6 Led диоди 560mm за 320D2000 SVJ320AK3/SVJ320AL1-REV01-6LED

НОВА 9 Парчиња LED светлото бар SVJ320AK3 SVJ320AL1 6 Led диоди 560mm за 320D2000 SVJ320AK3/SVJ320AL1-REV01-6LED

DEN 2218.56

Тековен


Нова 9 Парчиња LED светлото бар SVJ320 AK3 SVJ320 AL1 6 Led диоди 560mm за 320 D2000 SVJ320 AK3/SVJ320 AL1-REV01-6 LED
Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС. Превозот : DHL 4-8 денови за испорака со ЕМС 7-12days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, Т-ЕДИН одбор, оригинални електронско IC. Ние, главно, трговија на големо и на мало со сите видови на оригиналната стока во LCD ТЕЛЕВИЗОР додатоци . добредојдовте да се дојде на ред!


Останатите карактеристики

Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Должина:
32inch
Напон:
220V
Број На Модел На:
SVJ320AK3&SVJ320AL1 Rev01 6LED 141031
Гаранција:
1 година
Е dimmable:
Yes
Карактеристики:
Стандард
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Ширина:
32inch
Бренд Име:
SerRickDon
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
База Тип:
Стандард
Употреба:
TV
Wattage:
STANDARD

Слични понуди