CAMMITEVER 1PC 3D Животинско Тигар Форма Фрли Перница Памук Кадифен Мека Канцеларија Подарок Перница Симпатична Троседот Дома Декор

CAMMITEVER 1PC 3D Животинско Тигар Форма Фрли Перница Памук Кадифен Мека Канцеларија Подарок Перница Симпатична

DEN 487.00
-49 %
DEN 955.20

Тековен


Материјал : 100% полиестер супер мека ткаенина руно
Опис : висок квалитет со конкурентна цена
Одличен избор за вашата домашна декорација и намалување играчка
Висок степен на ткаенина нема боја избледи и парична казна изработка
Додатен : исполнет со 3 D PP влакна


Останатите карактеристики

Спецификација:
50cm
Материјал:
Полиестер / Памук
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Тип:
Cusion
Техника:
Ткаени
Стил:
Модерна
Функција:
Анти-Decubitus
Шема:
Печатени
Обликот:
U-Форма
Пополнување:
Памук
Бренд Име:
CAMMITEVER
Возрасна Група:
Деца
Употреба:
Седиште
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
тигар

Слични понуди