TNUKK Слика четири прекрасен цвет и птица слики слика calligraphy соба четири екран исклучителна занает.

TNUKK Слика четири прекрасен цвет и птица слики слика calligraphy соба четири екран исклучителна занает.

DEN 1497.00
-22 %
DEN 1919.52

Тековен


Добредојдовте во мојата продавница во Име : четири големи убавини Материјал : хартија Големина : долго 130cm широк 30cm (една големина)


Останатите карактеристики

Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Хартија
Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
Tnukk
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Хартија
Рамка:
No
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Тип:
Mixed Media
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани

Слични понуди