vachiam Нови Пристигнување Домот, Жените Плетени Капи Зајакот Крзно Капа Есен Зима Berets Дами Женската Мода Skullies Beret Шапка

vachiam Нови Пристигнување Домот, Жените Плетени Капи Зајакот Крзно Капа Есен Зима Berets Дами Женската Мода

DEN 257.00
-47 %
DEN 485.76

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Berets
Материјал:
Акрилик,Зајакот.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Berets
Бренд Име:
vachiam
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Големина:
Една Големина (55-59cm)
боја:
Црвена, беж,Црвено вино, кафена и розова, сива
Погодни за сезоната:
зима, пролет, есен

Слични понуди