Nicro 1 Сет 18 Сини Confetti Нема Навремено Транспарентен Балони 3D Ѕвезда Хартија Партија Круг Гарланд DIY Дипломирањето Партија Оркестарот

Nicro 1 Сет 18 Сини Confetti Нема Навремено Транспарентен Балони 3D Ѕвезда Хартија Партија Круг Гарланд DIY

DEN 221.00
-34 %
DEN 335.52

Тековен


Nicro 1 Сет 18" Сини Confetti Нема Навремено Транспарентен Балони 3 D Ѕвезда Хартија Партија Круг Гарланд DIY Дипломирањето Партија Оркестарот


Останатите карактеристики

Ballon Големина:
18inch
Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот На Благодарноста,Крштевки & Крштевањето,Роденден
Обликот Стил:
Лента,Цвет
Бренд Име:
Nicro Партија
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
Балони
Број на Компјутери:
1lot
Големина:
18inch
Хартија Круг Гарланд:
Ѕвезда Облик
Апликации:
Момче Frist роденден
1 сет:
1Pcs балони*1pcs 3M Хартија Банер Круг Гарланд*20g Confetti
Обликот:
КРУГ

Слични понуди