1/4 BJD кукла BJD SD Прекрасна Стил Елена Модел Раѓа Кукла Со Шминка За Бебе Девојка Роденденски подарок

1/4 BJD кукла BJD SD Прекрасна Стил Елена Модел Раѓа Кукла Со Шминка За Бебе Девојка Роденденски подарок

DEN 4220.00
-12 %
DEN 4795.20

Тековен

Топло Совет : Кукла е продажба на голи,облека, чевли и перика не вклучуваат продаде ,очите ќе ramdon испратите тоа ,ако сакате да го изберете вашиот како очите ,можете да ни кажете ,ве молиме имајте во предвид тоа ,благодарение Кукла Големина Висина : 42 CM Главата обемот : 19 CM Рамо ширина : 8.5 CM Хип : 19 CM Половината : 15 CM Нога должина : 5.7 CM Бедрото : 10 CM
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!


Останатите карактеристики

боја:
Бела, Нормално
Големина:
No Makeup, Face Makeup
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Димензии:
1/4
Mfg Серија Број:
Моден
Карактеристики:
diy играчка
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тема:
Професии
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тип:
Моден Кукла
Батеријата:
NO
Бренд Име:
ZORONENKE
Број На Модел На:
Y5
Предупредување:
NO
Материјал:
Смола
Форма:
1/4
Возраст Опсег:
> 3 години

Слични понуди