XMXCZKJ Мобилен Телефон Носителот на Автомобил на Воздух Пропустливи Планината Носител на Универзалната Стојат 360 степени За iPhone X 8 Samsung S7 S8 GPS паметен Телефон

XMXCZKJ Мобилен Телефон Носителот на Автомобил на Воздух Пропустливи Планината Носител на Универзалната Стојат

DEN 368.00
-20 %
DEN 460.32

Тековен


-
XMXCZKJ Мобилен Телефон Носителот на Автомобил на Воздух Пропустливи Планината Носител на Универзалната Стојат 360 степени За i Phone X 8 Samsung S7 S8 паметен Телефон GPS Карактеристики : - Овозможува cradleless метод за безбедно монтирање на било кој паметен телефон на вашиот автомобил воздухот се пропустливи - Лесна инсталација - не бара tools да се качи на вашиот паметен телефон пред и центар, каде што таа може лесно да се разгледа и да се наоѓа,лесно монтирање на воздухот се пропустливи магнет - здрав rubberized база стеги на повеќето отворите за вентилација и обезбедува безбедна платформа за монтажа на вашиот паметен телефон . - Боја : Црна,Црвена - Компатибилен Телефон Модел : За i Phone, Samsung Xiaomi Huawei THC за Сите 3.5-6 Инчен Телефон Итн. Пакет се Вклучени : 1 x Воздух Пропустливи Планината Носителот Пакување Детали : Пакетот Тежина : 0.120 кг Пакет Големина : 12cm x 10 cm x 9 смОстанатите карактеристики

боја:
Црвена
Бренд Име:
XMXCZKJ
Број На Модел На:
NM-AVH031
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
ABS
Има Звучник:
No
Употреба:
Автомобил
Магнетно:
No
Број На Модел На:
Автомобил Воздухот Се Пропустливи Планината Носителот
Стил:
Мобилен Телефон Носители & Стои
прилагодлив:
360 степени носителот
функција 1:
автомобил телефон носителот
Карактеристика 2:
Поддршка телефон voiture
функција 3:
планината носителот
карактеристика 4:
gps за во автомобил носителот
боја:
црвена,црна
Компатибилен Модел На Телефон:
За iPhone, Samsung Xiaomi Huawei THC за Сите 3.5-6 Инчен Телефон Итн

Слични понуди