Bluetooth MP3 Декодерот Одбор Декодирање Играч Модул FM Радио USB ТФ Micro SD LCD Екран IR Инфрацрвениот Далечински Контролер Дигитален LED

Bluetooth MP3 Декодерот Одбор Декодирање Играч Модул FM Радио USB ТФ Micro SD LCD Екран IR Инфрацрвениот Далечински

DEN 186.00
-5 %
DEN 195.84

Тековен

Поддржува Bluetooth мобилен телефон врска песна 5. : Притиснете за да ја намалите јачината на звукот за контрола. (Валиден текст кога бројот го надминува патеката број) Пакет се Вклучени :
1 x Безжична LED Дигитални Bluetooth MP3 FM ТФ Микро SD Картичка Декодер Одбор Аудио Звук Модул Со Инфрацрвени Далечински Контролер За Автомобил
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Две : главната функција : (1) Поддршка дигитален led цевка; (2) Поддршка за USB, SD (ТФ), ПОМОШЕН, FM радио функција; (3) поддршка за Bluetooth, компатибилни со Bluetooth 3. Кога постои само SD картичка, преминот секвенца е SD → FM → Bluetooth → SD. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. : Притиснете за да го вклучите СИТЕ (СИТЕ циклус) или SIGNALE (еден циклус). Четири : далечински управувач копчето Опис : : МОЌНОСТ : МИРУВАЊЕ.0 или подоцна; (4) поддршка на претходната песна, на следната песна, плеј / пауза, режим на конверзија; (5) Поддршка на FAT16, FAT32 датотечен систем; (6) ги Поддржува песна на MP1 Layer3, MP2 Layer3, MP3 Layer3, верзија; (7) Поддршка 32-320kbps MP3 песни; (8) поддршка за инфрацрвено далечинско управување приемник (9) модул содржи MP3 песна декодер чип; Три : Копче операција инструкции биде Домаќин на копчето : 1, "НАЗАД" : кратко притиснете го копчето за претходната песна во USB / SD / Bluetooth државата, кратко притиснете го копчето за последната радио станица во FM државата, долго притиснете го копчето за јачина на звук надолу.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Pls проверете опис
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
diymore
Излез Тип На:
Pls проверете опис

Слични понуди