TIEBAO chaussures vtt homme sapatilha ciclismo mtb scarpe mtb планински велосипед uomo чевли велосипедизам ciclismo mtb велосипед чевли

TIEBAO chaussures vtt homme sapatilha ciclismo mtb scarpe mtb планински велосипед uomo чевли велосипедизам

DEN 2073.00
-20 %
DEN 2591.04

Тековен

Дупка Одбор Дизајн Изработка На Излезна Моќ Во Комбинација Со Нога Одбор Во Зголеми ,Минимум Фира На Пренос За Да Се Направи Излезна Моќ На Нозе Доставува До Одборот.Кука & Јамка Завои Стабилност И Удобно,Удобен Прилагоден Начин Да Се Направи Нозе Се Задржи Во Најдобра Состојба.
Спецификации :
Бренд Име : Tiebao
Број на модел : велосипедизам спортски чевли TB35-B1719
Пол : Мажи
Боја : Сина/Црвена
Горниот Материјал : Superfiber Нано
Outsole Материјали : Најлон-Fibreglass
Пакетот Вклучува :
1 Пар На Велосипедизмот Чевли (Ние Не Ја Испратите Чевли Кутии За Да Се Намали Данокот И Да Го Положат Царинската Побрзо)
.Усвојува Fibreglass Најлон Дното,Skidproof И Патот Држи.Горен дел Од Superfiber Нано,Повеќе Дише и Анти-Пот Одржување на Нозе Сува И Удобно.
TIEBAO chaussures vtt homme sapatilha ciclismo mtb scarpe mtb планински велосипед uomo чевли велосипедизам ciclismo mtb велосипед чевли
велосипедизам чевли,sapatilha ciclismo,zapatillas deportivas mujer,sapatilha ciclismo mtb,zapatillas ciclismo,mtb чевли,планински велосипед чевли,велосипед чевли,zapatillas ciclismo mtb,superstar чевли,zapatillas mtb,спортски чевли,планински велосипед чевли,велосипедизам патики,zapatillas deportivas hombre,bicicleta планински велосипед,mtb патики,off road,велосипед чевли,zapatillas hombre,zapatos ciclismo планински велосипед,отворено чевли,мажите чевли,ciclismo,спортски чевли,чевли велосипедизам,zapatillas,чевли mtb,bicicleta,zapatillas,superstar патики мажи,zapatos ciclismo hombre mtb,bisiklet,велосипедизам чевли мажи,велосипедизам чевли кина,чевли велосипедизам,mtb велосипед чевли,чевли за лов,superstar оригиналот,zapatillas hombre deportivas,велосипед чевли,планински велосипед чевли мажи,zapatillas ciclismo mtb mujer,mtb чевли,tiebao mtb чевли,zapatillas планински велосипед,велосипед чевли mtb,чевли велосипедизам,mtb велосипед чевли велосипедизам,спортски чевли zapatilla нови,велосипедизам-опрема,планина жена чизми,mtb велосипед чевли,водоотпорен планина чизми,тркачки велосипед чевли,евтини-патики,zapatilla hombre,велосипед чевли,велосипед чевли mtb,mtb велосипед чевли,chaussure vtt,scarpe mtb планински велосипед uomo,zapatillas ciclismo,chaussure velo пат,zapatillas mtb,sapatilha ciclismo,zapatos ciclismo,zapatillas ciclismo carretera,велосипедизам патики,спд чевли,zapatillas ѕвезда,superestrella,zapatillas deportivas,zapatillas mtb hombre,zapatos ciclismo,bicicleta carretera
Карактеристики :
1.


Останатите карактеристики

Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
велосипедизам чевли
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
ПВЦ
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Број На Модел На:
TB35-B1719
Бренд Име:
tiebao
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише
Атлетик mtb чевли Тип:
велосипедизам чевли
zapatos ciclismo hombre mtb:
НЕ СЕ ЛИЗГА
планински велосипед чевли is_customized:
Yes
Zapatillas Deportivas Mujer:
Пар
mtb патики Пакет Тежина:
0.85 kg
zapatillas MTB Пакет Големина:
25cm x 25cm x 25cm
велосипедизам патики големина:
Мора да се базира на детали
mtb велосипед чевли во боја:
Црвена и Црна
велосипедизам патики сезона:
Пролет, Лето, Есен, Зима
планински велосипед чевли Функција:
Дише, Self-locking, Ultralight Брзо сушење

Слични понуди