FEISHINI Удобно Да се Носат Розова Поларизирани очила за сонце Мажите Хексагонални Мода Анти-Рефлективен Возење Јасно Очила Жени Со Кутија

FEISHINI Удобно Да се Носат Розова Поларизирани очила за сонце Мажите Хексагонални Мода Анти-Рефлективен Возење

DEN 638.00
-69 %
DEN 2059.20

Тековен

FEISHINI БРЕНД ДИЗАЈНЕР
Основана во 2011 година, мода очила бренд. Со силен мода пипалата,
FEISHINI, да стане совршен стил на интерпретација и изработка на популарни елементи во дизајнот,
Со одлична изработка, одличен квалитет, мода убавина и уникатниот стил на совршена комбинација на себе,
Да се покаже карактеристичен стил, шарм.
FEISHINI, насекаде стил.
Детали за производот Карактеристики Супер high-definition поларизирани леќи ја Зголемуваат објекти јасно Користење на high-end SLR леќа технологија на производство, крајната јасност Блок штетни светлина, специфични поларизација, Анти-отсјај, Анти-дупка со функцијата, UV400, 100% UV заштита, филтер 99% сјајот, повеќе од 50% сина светлина, ефективно блокирање ја рефлектира светлината! Filtrate екстра рефракција на светлината за да се репродуцира вистинската боја Лесно да се чисти и да се носат отпорни на Ултра-висока густина вакуум слој, мазна површина, висока цврстина Очила рамка Очила рамка со користење на високо-квалитет бакар легура (чисти со правосмукалка нано-IP позлата процес, отпорност на корозија, долгорочна употреба не избледуваат, светла како нови), во комбинација со TR90 луксузни додатоци, да се намали телесната тежина, удобен за носење. Силно влијание заштита Поминале НИ ФДУ топката капка тест, ЕВРОПА CE Стандард за Сертификација за да се заштитат очите од штета
Јасна линија на погледот, удобен за носење


Останатите карактеристики

рамка боја:
ФОТО БОЈА
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WPGJ117
Стил:
Круг
Рамка Материјал:
Бакар
Леќа Ширина:
57mm
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
62mm
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
Feishini
helioscope окуларот:
Мажите очила за сонце жени
Видлив перспектива го оценувате:
ВО 99% УВА UVB
сила:
добро Патување, риболов, возење, спортски
ЛЕЌА Материјал квалитативни:
TAC поларизирани леќи
ЛЕЌА слој обработка:
Обична обвивка
Рамка Материјал:
Бакар & Пластични Титаниум
Стил:
2018 НОВИ Егзотични superstar
Употребата на време:
1-5 година

Слични понуди