2018 нов три-магнет mink лажни трепки, дебели стил, погоден за различни банкет прилики,Магнетни Око удари со камшик

2018 нов три-магнет mink лажни трепки, дебели стил, погоден за различни банкет прилики,Магнетни Око удари со

DEN 234.24

Тековен

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7) врз основа на акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Во светло на околностите може да покаже повеќе на вашиот секси шарм. 6) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Во исто време, бидејќи тоа е mink косата, па сјај е подобро. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. 3) Ние само брод да се потврди цел адреси. 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Бренд Име:
меи автора продолжува да работи чи
Количина:
4pc
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Број На Модел На:
ПОЛНО ОЧИ
Лажни Трепки Terrier:
Црна Памук Труп
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Големина:
3 magnet

Слични понуди