Ailatu 8мм Црна Мат Камен Мода Роман Воин Шлем Микро, Отворајќи Црн CZ Спартанците Хривнија Моќен Херој Pulseira Hombres

Ailatu 8мм Црна Мат Камен Мода Роман Воин Шлем Микро, Отворајќи Црн CZ Спартанците Хривнија Моќен Херој Pulseira

DEN 378.00
-10 %
DEN 420.48

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
Ailatu
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Слика
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Убаво
Компатибилност:
Партија
монистра големина:
за 8mm
Главен Материјал:
Мат ахат монистра
is_customized:
Yes
Кориснички Должина:
Оставете белешки со цел или да контактирате со нас за кориснички должина

Слични понуди