50x ААА 1800mAh 3А 1.2 V Ni-МЗ Зелена Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

50x ААА 1800mAh 3А 1.2 V Ni-МЗ Зелена Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

DEN 1199.52

Тековен


Батерии Капацитет : ААА 1800m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Без Меморија Ефективно
Пакет Содржина 100% Сосема Нов 50 Компјутери ААА 1800m Ah Ni-МЗ Акумулатори


Останатите карактеристики

Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Батеријата Број:
50
Големина:
AAA
Замена На Батеријата:
No
Бренд Име:
toyofmine
Број На Модел На:
001
Номиналниот Капацитет:
1800mAh

Слични понуди