40 Компјутери Квалитетот на Карбонски Влакна Виолина Опашка Парче со Низа Adjusters Виолина Делови 10pcs Секоја Големина Од 1/4 1/2 3/4 Да 4/4

40 Компјутери Квалитетот на Карбонски Влакна Виолина Опашка Парче со Низа Adjusters Виолина Делови 10pcs Секоја

DEN 3503.52

Тековен

Ние ги доставуваме нашите производи на многу различни земји и региони, и ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис релации со многу музички продавници странство. Ако имате било какви прашања на цел или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние го прават нашите најдобри за решавање на сите проблеми. Ако ви треба брзо deliery, ве молиме обидете се да одберете EMS, DHL, TNT или UPS-от, или контактирајте со нас за детали. Ако имате проблем со квалитетот, ве молиме e-mail на нас!
.
40 Компјутери Квалитетот на Карбонски Влакна Виолина Опашка Парче со Низа Adjusters Виолина Делови 10pcs Секоја Големина Од 1/4 1/2 3/4 Да 4/4
вклучувајќи 10pcs 1/4, 10pcs 1/2, 10pcs 3/4 и 10 компјутери 4/4
Забелешка : сликата на објектот е само за ваша референца, БОЈАТА на цел ние пак може да бидат различни од слики(Освен постои посебна ознака). По Продажба : Ние секогаш сме одговорни за нашите производи! Ако не receie објектот на крајот, ние ќе рефундирање на целосна исплата назад до тебе или Ја за вас. Повратни информации : Ние секогаш сме ценети ПЕТ ѕвездички Позитивни Повратни информации од вас. За нас : Ние сме производители и извозници на Гудачки Инструменти и додатоци во Кина. Сите следење на број ќе се обезбедува по брод за вас. Сите наши производи се направени, се проверуваат, и се избрани од страна на стручни лица, сите одлуки се под контрола од дрво одбраната, одлуки, сликарство, пакување и испорака. Целта ни е Дека : "Квалитетот на Прво место, Престижниот е Врховен! "Ние не сме само продажба на нашите производи; ние сме, исто така, градење на меѓусебна доверба! Ние знаеме тоа троши години за да се изгради доверба, а доверба може да биде уништен во секунди, па ние сме многу внимателни и да се строги во врска со нашите производи, исто така, и нашиот углед! Превозот : Ние сме користење на Кина пост, Epack, Sf-истите да се изречни или Пост NL(околу 7 до 60 дена) да брод на стоките.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Bai Fei Te
Употреба:
Виолина Употреба
Број На Модел На:
1/4 1/2 3/4 4/4

Слични понуди