Нордиските Геометриски Коцка Постери и Цртежи на Ѕид Уметност Платно Сликарство Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декорација

Нордиските Геометриски Коцка Постери и Цртежи на Ѕид Уметност Платно Сликарство Ѕид Слики За Дневна Соба Дома

DEN 361.00
-14 %
DEN 420.00

Тековен


Производство Опис Памук платно Еколошки giclee мастило Поддршка за сопствени цел производство со највисок стандард Рамка не се вклучени
Пакување и Превозот се Тркалаат со тврд цевка внатре за да го заштити Производството ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата Тоа обично се 5-30 дена за САД,15-30 дена до Европа, Русија, Канада и Австралија Ако сакате побрзо испорака и може да се прифати јасна цена, ве молиме контактирајте со нас
Забелешка Рамка не се вклучени потпис 'Zero C" во долниот десен агол може да се отстрани или прилагодено како сакате, ве молиме контактирајте со нас ако сакате. Ве молиме бидете сигурни дека за да се обезбеди право поштенска адреса за да се обезбеди успешно испорака Ако постои какво било прашање во врска со производи или испорака, ве молиме слободно контактирајте со нас


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
15x20cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка
Бренд Име:
Zerocreative
Рамка:
No
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
ткаенина ткаенина
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Европа
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
AN1461
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Геометриски
Affiche:
Модерна
оркестарот:
ѕидот оркестарот
cuadros:
schilderij
платно печатење:
печатени слики и постери
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Нордиските:
скандинавските
уметноста печатење:
Ѕид Слика
Пад на превозот:
Yes
подарок:
Подароци за семејството или пријателите
Платно слики за дневна соба:
нордиските декорација

Слични понуди