Керамички Супа, Ориз Сад Креативни Рака-насликани Садови Underglazed Heng Фенг Порцелански Супа Сад Садови Садови

Керамички Супа, Ориз Сад Креативни Рака-насликани Садови Underglazed Heng Фенг Порцелански Супа Сад Садови

DEN 548.00
-7 %
DEN 589.44

ТековенОстанатите карактеристики

Dinnerware Тип:
Чинии
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Техника:
Под стаклен
Производство:
Еден
Керамички Тип:
порцелански
Шаблон Тип:
Растенијата
Функција:
Еко-Пријателски
Количина:
1
Капацитет:
Број На Модел На:
GuMiGD201817
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
GuMiGD

Слични понуди

7.9 инчен Бамбус Сад
  • Обновено

7.9 инчен Бамбус Сад

1344.00 DEN 1210.00

7.9 инчен Бамбус СадПроизвод ПрегледПредмет : 7.9 инчен Бамбус СадГолемина : DIA20*H5.5 CMМатеријал : бамбусГара