Нови 1/3 BJD SD13 ЧИЧКО Кукла Облека Batwing Грб Секси Tassel Лабава Облека/Маица

Нови 1/3 BJD SD13 ЧИЧКО Кукла Облека Batwing Грб Секси Tassel Лабава Облека/Маица

DEN 1036.80

Тековен

Нови 1/3 BJD SD13 ЧИЧКО Кукла Облека Batwing Грб Секси Tassel Лабава Облека/Маица
Објектот покажува :
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како на сл покажува
Пакет се вклучени : 1* блузи
( Други работи кои не се вклучени.)
Проблеми со квалитетот :
Ако примите производи имаат проблеми со квалитетот,ве молиме контактирајте со нас,и на производ слики испратени до нас, откако ќе ги проверите фотографии,ако имаат квалитет проблем,ние ќе комуницира со вас.
Хроматска разлика :
Сите производи што се продаваат се фотографирани во вид,но тоа е неизбежно дека ќе има мало боја ,разликата се должи на светлина или на екранот,и боја на производот е во вид.

За испорака : 1. Ние ќе брод вашата нарачка (за објект во парк) во рок од 7 ден по приемот на вашата erified плаќање! Нарачки ќе се испраќаат преку Кина пост воздухопловната! Ние исто така, обезбеди меѓународен испорака се Изразува како што се ЕМС, DHL, дополнителни превозот надомест е потребно, ве Молиме одберете го и контактирајте со нас. 2. Можеби наплатат увозни давачки, даноци и давачки. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред купување. Задоволството на клиентите повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме & Среќен Шопинг!


Останатите карактеристики

Големина:
SD13 BOY, SD17 BOY, Uncle
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
j007252
Димензии:
1/3
Пол:
Момчиња
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Кошули & Блузи
Материјал:
Платно
Предупредување:
Темна облека, ве молиме да не ги носи за долго.
Тип:
Додатоци
Форма:
1/3

Слични понуди