Жените Пролет/Есен Голема Големина Чевли Пумпи Партија Мода Плитки Печатење Посочи Пети Тока Рака Тенки Високи Потпетици Цвет

Жените Пролет/Есен Голема Големина Чевли Пумпи Партија Мода Плитки Печатење Посочи Пети Тока Рака Тенки Високи

DEN 1151.52

ТековенОстанатите карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5, 11.5, 12.5, 13, 14
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Број На Модел На:
b20180122
Сезоната:
Пролет/Есен
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Повод:
Партија
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
марија.yanxi
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
10cm

Слични понуди